Головні відмінності між алмазами і діамантами

Скільки людей, стільки й думок ... Тому в силу необізнаності або некомпетентності багато людей вважають, що алмази і діаманти - абсолютно різні камені, а деякі - навпаки, думають, що це різні назви одного й того ж дорогоцінного каменю. Ні перше ні друге думка не є в корені правильним чи неправильним. Тому поспішаємо пояснити в чому відмінності між діамантом і алмазом.

При гранично високому тиску і високих температурах, багато мільйонів років тому, на великій глибині, вуглець почав кристалізуватися і утворив дуже щільну і надійну кубічну структуру, при переході в графіт і алмаз.

 

Алмаз - це природний мінерал, що складається з атомів вуглецю і в своєму первозданному вигляді непоказний і не представляє особливої ​​цінності.

Алмази на сьогоднішній день, мають найвищу твердістю, серед інших дорогоцінних матеріалів. Щільність звичайного алмаза складає практично 3,5 гр / см3. Правда алмаз є дуже крихким, якщо ж по ньому сильно вдарити молотком, цей камінь повністю розколеться. Алмази в основному розрізняються на безбарвні, сірі, жовті, чорні і бурі. Іноді трапляються камені, з рожевими, блакитними і зеленими відтінками.

 

Кольорові дорогоцінні камені ювелірної якості можуть зустрічатися набагато рідше, ніж різні безбарвні алмази. У природі, такі дорогоцінні камені є абсолютно непоказними, вони можуть зустрічається в якості окремих різних кристалів, красивих восьмигранников (більш відомі як октаедри), кубів і ромбододекаедра (це дванадцятигранника).

 

Найперші алмази виявлені були на території Індії розсипом. А розробка всіх корінних родовищ розпочато була в Південній частині Африканського континенту - це була провінція Кімберлі. Але на даний момент, багаті родовища дорогоцінних алмазів знаходяться в Австралії і Бразилії. На території Російської Федерації алмази в основному добувають поблизу Якутії і є родовища НЕ подалеку Уралу і в окрузі Архангельської області. А алмаз насамперед складається з маленьких атомів вуглецю і включає в себе різні домішки, який прозорий для сучасного рентгенівського випромінювання.

Завдяки обробці шліфуванням, обдирання, а також процесу обробки алмазу відразу ж надається певна форма, яка максимально розкриває всі оптичні властивості даного каменю і після цього він починає перетворюватися в справжні діаманти - це і є головні відмінності між діамантом і алмазом.

Отже, діамант - це той же алмаз, оброблений особливим чином.

 

Діамант дуже сильно відображає і переломлює світлові промені, а також має різні показники з заломлення променів різноманітного кольору (цей процес називається дисперсією). Завдяки так званій дисперсії світла, який властивий алмазів, ви можете насолоджуватися чудовою грою діамантів як іскристих променів всієї палітри кольорів з веселки.

Головні відмінності між діамантом і алмазом - це також високе розкладання основного (білого) світла. При різноманітних джерелах освітлення, ювелірні вироби, прикрашені діамантами можуть здаватися пофарбованими в найрізноманітніші кольори. Але навіть після, цього люди дуже часто задаються питанням - в чому відмінності між діамантом і алмазом.

 

На загальну вартість діаманта насамперед впливає 4 основні чинники: якість ограновування, маса, чистота і колір. Вартість на діаманти як правило вважають в ціні за один карат. Вага будь-якого діаманта виражається в міру - карати.

Магазин ювелірних виробів і прикрас «B2B Jewelry» пропонує великий асортимент ювелірних виробів з діамантами. Це і кільця з діамантами, і сережки з діамантами, а також кулони, підвіски, кольє і намиста з даними дорогоцінними каменями.

 

Купити сертифікати та вироби з золота і срібла в мережі магазинів B2B Jewelry в Івано-Франківській області:

 

Б2Б Івано-Франківськ

Б2Б Калуш

Б2Б Коломія

 

РЕЄСТРАЦІЯ В MY.B2B.JEWELRY

Бі Ту Бі Джевелрі