B2B Jewelry Коломія

РЕЄСТРАЦІЯ

my b2b Jewelry

Отримуйте кешбек від 104% при покупці золота і срібла!

Бізнес проект B2B пропонує унікальну можливість Кешбек при купівлі ювелірних виробів в мережі ювелірних салонів компанії в Україні, Росії, Казахстані, Киргизстані та Польщі а також в інтернет магазині.

 

B2B - швидко розвивається, прогресивна, не схильний до ніяким економічних катаклізмів проект.

 

Основна причина нашого успіху - мудрий, абсолютно новий ексклюзивний маркетинговий план, розроблений і ретельно розрахований спільно з нашими європейськими партнерами, що пройшов адаптацію до складного українського економічного простору.

 

Завдяки проекту B2B, наш товар збільшив свою популярність серед населення, що призвело до збільшення товарообігу, конкурентоспроможності, отже, отримання колосального прибутку. Саме цей прибуток і дасть можливість винагороджувати учасників Бізнес-проекту B2B у вигляді кешбеку.

Як купити ювелірні прикраси B2B Jewelry Коломия?

1

Реєструєтесь на сайті

Реєстрація просто і безкоштовно, як в будь-якому інтернет-магазині. Введіть свій номер телефону, ПІБ і будь-який вигаданий пароль. Вам на телефон прийде код підтвердження, який теж потрібно ввести на сайті.

2

Купуєте в магазині або інтернет-магазині

Приходьте в ювелірний магазин БіТуБі Коломия, купуєте сертифікат або прикраси (готові чи замовляєте потрібну модель та розмір)

3

Отримуєте кешбек

Вказуєте в своєму кабінеті номер карти для виплат і отримуєте на неї кешбек в розмірі від 104% за покупку прикрас і до 348% за покупку сертифікатів рівними частинами протягом 52 тижнів (2% - 8% в тиждень)

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Чому потрібно стати партнером B2B Jewelry Коломия?

my b2b Jewelry

 

Надійний вклад

Купуючи ювелірний виріб в B2B Jewelry Коломия, він залишається у Вас. А подарунковий сертифікат з голограмою Ви можете отоварити в магазині в будь-який момент.

Проєкт залучив вже більш ніж 20 виробників, відкрито мережу з понад 90 ювелірних салонів в Україні, Росії, Казахстані, Киргизстані та Польші за два року і продовжується активний розвиток мережі далі.

 

 

Реальний кешбек

Кешбек від 104% вартості за покупку виробів і подарункових сертифікатів на Вашу банківську карту. Максимальний кешбек 364% річних (1% в день). Можливості заробітку вражаючі!

 

Якісні вироби

На сьогоднішній день, "В2В Jewelry" - це еталон найкращої якості, яке перевірено роками.

Продукт, пропонований в В2В - ювелірні вироби із золота 585 проби та срібла 925 проби. Зроблені в Україні за європейськими стандартами і підтверджені наявністю на них державного пробірного клейма.

 

Стабільні виплати

Ваші бонуси приходять Вам на карту щотижня протягом року - рівно 52 тижні рівними частинами відповідно до Вашого відсотку, зафіксованого на момент покупки.

 

Пасивний дохід

Ви отримуєте бонуси від Ваших покупок на карту щотижня без Вашої активної участі. При бажанні Ви можете ділитися інформацією з людьми і заробляти додатково комісію за рекомендацію.

 

Постійні бонуси та подарунки

Завдяки колосально швидкому зростанню популярності проєкту серед населення В2В Jewelry має можливість не тільки винагороджувати учасників в вигляді кешбеку, а і винагороджувати їх за довіру, проводячи регулярні акції та розіграші цінних призів.

Регістрація безкоштовна та займає всього декілька хвилин

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Магазин B2B Jewelry Коломия

Адреси, контакти магазинів та представнитств B2B Jewelry в Івано-Франківській області

Адреса магазину БіТуБі в Коломия:

ул. Ивана Франка, 3

График работы магазина: График работы 10:00-19:00

Бі Ту Бі Джевелрі

B2B Jewelry Коломія