Ювелірні прикраси з перлинами і як відрізнити справжні перлини від підробки. Поради від БіТуБі Джевелрі

Природа щедра в своїх подарунках, вона подарувала людству безліч дорогоцінних дарів, найвишуканіший з яких є перлинами. Популярність перлин не підвладна часу. Шляхетний перламутровий шар з раковини молюсків прикрашає ювелірні шедеври поряд з діамантами і алмазами. Але такою цінністю володіє лише перлина з морських глибин. Зараз її можна зустріти досить рідко, оскільки видобуток перлин в природному середовищі заборонена вже багато десятиліть.

Прикраси з перлинами здавна вважаються благородними прикрасами. Вони символізують витонченість, духовну чистоту і красу своїх власниць. Вироби з перлами підійдуть до будь-якого вбрання. Так, невеликі прикраси з білим перлами на додаток до чорного вечірньої сукні - незмінна класика. А ось ідеальнішого всього прикраси з перлинами підійдуть для дами, що йде під вінець. Перлина підкреслить символічність моменту і доповнить образ нареченої краще будь-якого дорогоцінного каменю.

Підвищений попит на ювелірні вироби з перлинами змусив представників ювелірного виробництва шукати інші способи його видобутку. Так з'явився культивовані перлини і абсолютно штучна імітація. Але як відрізнити справжні перлини від банальної скельця? Щоб зрозуміти, яка саме перлина прикрашає вироби на вітринах ювелірного магазину, досить знати різницю між ними.

 

Основні види перлин, використовуваних в ювелірних виробах і прикрасах

Натуральні перлини часто мають неправильну форму, адже в їх підставі укладені дрібні паразити або ж піщинки. Молюск покриває непроханих гостей перламутровим шаром, в наслідок чого дозріває справжнісінька перлина.

 

Культівіронна перлина утворюється шляхом впровадження в тіло молюска перламутровою намистини і оточення її перлинами. Шар покриття невеликий, всього півміліметра. Такий процес відбувається в спеціальних водоймах або огороджених морських ділянках, які називаються «перлиновими фермами».

Штучні перлини відтворені людиною абсолютно без участі підводних мешканців. Найдешевшою підробкою вважається перлини із пластику, які неважко розпізнати по однорідної текстурі і занадто легкою масі. Більш витончена імітація видувається зі скла, потім за допомогою перламутрових барвників і наповнювачів, намистині надають вид перлин.

 

Кожен з видів перлин має право на життя. І лише споживач має право обрати, який перлині красуватися на його улюбленому прикрасі. Як отримати правдиву інформацію про походження перлини і не стати жертвою шахрайства.

 

Як відрізнити справжні перлини?

Існують кілька дієвих способів визначення достовірності інформації продавців ювелірних виробів.

  • Візуальний аналіз перлин

Ви не можете відірвати погляду від вподобаного прикраси, а продавець запевняє, що перед Вами ексклюзивний виріб з самого натуральних перлин, яке стане гордістю Вашої дорогоцінної колекції. Не поспішайте розлучатися з кругленькою сумою, не переконавшись, що перед Вами дійсно оригінал. Огляньте виріб з усіх видимих ​​сторін.

Кожна натуральна перлина унікальна, вона має свою неповторну форму і колір. Тому, якщо Ви бачите перед собою ідеально рівні намистинки з однаковим відтінком - це підробка.

Штучність перлин особливо чітко проявляється в місцях огранки. Поверхневий шар штучної перлини дуже тонкий і дає мікровідколи в місцях свердління, оголюючи пластикову основу.

  • Проба перлини на зубок

Перевіреним способом оцінки перлів на натуральність вважається перевірка на зуб. Оскільки покриття перлини, вирощеної в природному середовищі, неоднорідне, потерши про зуби, можна відчути ці нерівності.

Якщо Ви все ж сумніваєтеся в достовірності перлин, варто звернутися за допомогою до знавців своєї справи. Експерт в БітуБі Джевелрі, провівши рентгенівське сканування перлини і вивчивши її через мікроскоп, зможе видати найбільш правдиве висновок про походження ювелірного елемента.

Купити сертифікати та вироби з золота і срібла в мережі магазинів B2B Jewelry в Івано-Франківській області:

 

Б2Б Івано-Франківськ

Б2Б Коломія

Б2Б Калуш

 

 

РЕЄСТРАЦІЯ В MY.B2B.JEWELRY

Бі Ту Бі Джевелрі