Зберігання ювелірних виробів або як продовжити життя золотому ланцюжку? Поради від B2B JEWELRY

У разі, якщо Ви ставитеся до складу тих людей які вважають, що золотий ланцюжок може зберігається деінде, мабуть швидше переходьте до категорії людей які думають інакше, поки ваші дорогоцінні ювелірні вироби продовжують сяяти і радувати своєю красою. Справжні поціновувачі ювелірних прикрас знають, що кожен виріб гідно дбайливого змісту.

 

Є не мало способів зберігати прикраси, про них розповість B2B Jewelry. Для кожного типу виробів, є свій метод, що зумовлюють ці вставок ну і звичайно ж власними уподобаннями. Дотримання елементарних правил зберігання ювелірних прикрас, дозволяє продовжити термін служби на досить значний термін. А за рахунок додаткового догляду, є можливість зберегти ланцюжок від колірних і механічних пошкоджень, які згодом можуть вплинути на міцність виробу і його естетичний вигляд.

 

Золотий ланцюжок не бажано носити весь час, в деяких моментах необхідно її знімати.

  • Під час роботи по дому, і не важливо, чим саме Ви займаєтеся: прибирання в кімнаті, прання, миєте посуд або ванну. Чистячі засоби містять речовини які при попаданні на поверхню прикраси будуть сприяти появі різних плям і подальшої втрати блиску.
  • При відвідуванні душа. Піна, гелі, мило та інші засоби дуже агресивні по відношенню до золота, а користуючись мочалкою і зовсім можна деформувати або розірвати тонке поєднання ланок ланцюжка.
  • Під час купання в басейні або морі. Для першого випадку це хлор, в другого -йод, вони обидва негативно вплинуть на зовнішній вигляд виробу.
  • Під час нанесення макіяжу (крему, пудри і т.д.) елементи косметики потрапляють в ланки, особливо в ланцюжках зі складними плетіннями. Згодом виріб втрачає блиск і яскравість, набуваючи тьмяність і не приємний запах.

 

Для того щоб золотий ланцюжок тривалий час зберігала блиск і форму, її рекомендується зберігати окремо і розправленої, щоб уникнути зв'язувань, скручувань і зламів. Але спеціальних футлярів не напасть, тому пропонуємо Вам кілька альтернативних ідей для зберігання ювелірних прикрас:

Маленький міні-комод дозволить Вам зберігати невелику кількість ювелірних виробів. Купуючи такий комод, зверніть увагу на різноманітність відділень, різна форма відділів дозволить зберігати там не тільки ланцюги, але і кільця, сережки та інші прикраси, без ризику отримання травм.

Невеликий підвісна шафка можна придбати в магазинах або замовити в меблевих майстернях. Це досить зручно, так як відділення для прикрас Ви розподіліть самі. Компактний шафка оснащується необхідною кількістю гачків, в подальшому на яких будуть розміщені ланцюжка в підвішеному становищі.

Різні підставки або статуетки можуть стати ексклюзивною вішалкою для ваших бус або ланцюжків особливо коли на ній є чимало відгалужень. Виконані в стилі дерева або людини, досить стійкі і високі ювелірні «манекени» стануть прекрасним рішенням для зберігання у висячому положенні довгих бус або ланцюгів.

Купити сертифікати та вироби з золота і срібла в мережі магазинів B2B Jewelry в Івано-Франківській області:

 

Б2Б Івано-Франківськ

Б2Б Калуш

Б2Б Коломія

 

РЕЄСТРАЦІЯ В MY.B2B.JEWELRY

Бі Ту Бі Джевелрі