Золоті вироби з плетінням «Бісмарк» від B2B Jewelry - незмінна бездоганність стилю

Існує величезна безліч видів плетіння ланцюжків з благородних металів, але безперечно перше місце за популярністю займають вироби, виконані в техніці «Бісмарк» і тому є, кілька, об'єктивних причин.

Вибрати й купити ланцюжок бісмарк Вам з радістю допоможе магазин ювелірних виробів B2B Jewelry. У нашому каталозі великий вибір браслетів і ланцюжків виконаних плетінням «Бісмарк».

Основні переваги плетіння «Бісмарк»

 

1. Презентабельний зовнішній вигляд, реальне візуальне співвідношення розміру до маси, таким способом плетіння, можливо, перетворити 150 грамовий злиток золота в естетичне і розкішну прикрасу на шиї чоловіка, а 50 грамова ланцюжок Бісмарк на плечах жінки - буде символом гарного смаку і матеріального достатку.

 

2. Високий ступінь надійності і простота ремонту, вкрай важливі показники, з ланцюжками і браслетами даного плетіння застосовують замки «краби», але навіть вони не здатні витримувати аналогічні навантаження. Розігнути руками кільця в Бісмарку - практично не можливо.

 

3. Універсальність плетіння, дозволяє носити вироби чоловікам і жінкам різного віку, і статусу. Помірна в обсязі ланцюжок з алмазною обробкою, буде ідеальним прикрасою для дівчини, а широка, до пари господареві ланцюжок Бісмарк - підкреслить привабливість м'язистого торсу чоловіки.

 

4. Можливість поєднання з кулонами, обмежена тільки необхідністю підбору габаритів виробів, але більший плетений ланцюжок «Бісмарк», як правило, не потребує доповнень - вона сама по собі, і сама за себе розповість захоплених поглядів людей, про високе становище свого господаря. З іншого боку, тільки «Бісмарк» дозволить носити великий хрест з масивними дорогоцінними камінцями.

 

5. Широкий спектр видів цього плетіння, відображає в собі і східні ноти в кілька витягнутих ланках арабського «Бісмарка», і строгість характеру в квадратних формах, і гнучкість характеру власника, в округлому варіанті. Особливо витончено, виглядає різновид «Бісмарка» - «Гламур», з як би перловими додатковими вставками дорогого металу. Така прикраса має значно більшу вагу на відміну від класичного варіанта і майже вдвічі перевершує його за масою, не значно відрізняючись в розмірі, воно виглядає дуже розкішно і багато.

В'язання виробів «Бісмарк».

«Бісмарк», є вельми простим плетінням і широко використовується в ювелірному виробництві. Сучасні верстати видають ідеально точні за розмірами і формою ланки, а лазерна технологія спайки - виключає можливість розриву, і створює ефект невидимості швів. Наступні процеси обробки виробу, роблять його однотонним і геометрично вивіреним, так, що воно виглядає як єдине, цілісне творіння. При бажанні, замовник має можливість купити ланцюжок бісмарк ручної роботи або замовити його майстрам з B2B Jewelry. Вартість послуг ювеліра, що не буде збільшена через складність роботи, так як «Бісмарк» не відноситься до числа трудомістких плетінь, час виготовлення середньої 50 грамової ланцюжка, коливається від декількох годин до 2 днів, в залежності від швидкості роботи майстра.

 

 

Купити сертифікати та вироби з золота і срібла в мережі магазинів B2B Jewelry в Івано-Франківській області:

 

Б2Б Івано-Франківськ

Б2Б Калуш

Б2Б Коломія

 

РЕЄСТРАЦІЯ В MY.B2B.JEWELRY

Бі Ту Бі Джевелрі